درباره ما

کنسرسیوم بازرگانی نبض نیک


کنسرسیوم بین‌المللی بازرگانی ساختمان نبضNIC )) حاصل بیش از یک دهه فعالیت رسانه ای، تبلیغاتی، برگزاری همایش و نمایشگاه در حوزه صنعت ساختمان است که به مخاطبان ارائه می شود.
هنگامی که برگزاری ده‌ها رویداد نبض مهندسی با هدف شبکه سازی و گسترش ارتباطات بین اضلاع صنعت ساختمانی(سازنده، مهندسان، سازندگان و تولیدکنندگان) توانست استقبال و اعتماد آنها را فراهم کند، با گامی بلند به سمت بازارهای منطقه ای حرکت کرده و در کشورهای امارات(همزمان با نمایشگاه BIG5 دبی)، ترکیه( نمایشگاه استانبول)، فرانسه(نمایشگاه Seanergy پاریس) رویداد نبض مهندسی بین المللی را با هیات همراهی از بزرگان صنعت ساختمان کشور و در تعامل با فعالان صنعت ساختمان کشورهای مقصد برگزار کردیم.
در پاسخ به نیاز شرکت های تولیدکننده برای فروش محصولات، سازندگان و انبوه سازان برای تامین مصالح و سرمایه و نیاز شرکت ها برای ورود به بازارهای جهانی، کنسرسیوم بین‌المللی بازرگانی ساختمان نبضNIC )) با همکاری انجمن های صنفی صنعت ساختمان تشکیل شد تا خدماتی همچون تهاتر، تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی، سرمایه گذاری، صدور خدمات فنی و مهندسی، خرید و ساخت زمین در خارج از کشور و مشارکت در ساخت پروژه های داخلی و خارجی را مدیریت و عملیاتی کند. همکاری رسانه ای 15 ساله با شرکت های بزرگ ساختمانی و تولیدکنندگان به نام صنعت ساختمان کشور، کمک کرد که در این کنسرسیوم بتوانیم از خدمات بیش از 160 شرکت جهت ارائه به پروژه ها در قالب تهاتر، سرمایه گذاری و تامین مصالح و خدمات مهندسی بهره بگیریم و متناسب با هرگونه نیاز بازار، پاسخی کاملا عملیاتی را ارائه کنیم.
کنسرسیوم بین‌المللی بازرگانی ساختمان نبضNIC )) بازاری بزرگ اما چابک است که متناسب با هر پروژه یاریگر فعالان صنعت ساختمان است تا بهینه ترین راهکار را برای پیشبرد پروژه های ساختمانی فراهم آورد.